Dhunoi bashkëshorten 10 vite më të madhe, prangoset burri nga Tirana

Policia e Tiranës ka arrestuar një 39-vjeçar i cili akuzohet për dhunë në fmailje. Në pranga ra shtetasi me inicialet K.XH. i dënuar më parë.

Ai u arrestua në flgrancë për dhunimin e gruas së tij 10 vite më të amdhe në moshë, shtetasen me inicialet A.XH.
Burri kishte pak kohë që kishte dalë nga burgu. Mëoshet se ai e kishte dhunuar dhe kanosur me thikë gruan./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU