Çfarë ka ndodhur? Albërie Hadërgjonaj transformohet tërësisht (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj ka ndarë disa imazhe në profilin e saj në “Instagram”, teksa po zgjidhte veshjen e përshtatshme për eventin në të cilin ishte e ftuar, po ajo çfarë ra më shumë në sy ishte se këngëtarja nuk njihej më dhe duhej shumë kohë për ta kuptuar që ishte ajo.

Ndryshimin në portretin e saj, e kanë vënë re edhe fansat, të cilët shprehin rezerva për këtë imazh.

“Ke qenë shumë më e mirë, e thjesht. Tani e ke ekzagjeru shumë.. pa lezet.” – shkruan njëri nga fansat.

“Sa e bukur ke qënë. E paske humb gjithë lezetin” – komenton një tjetër.

Pas kësaj Albëria ua ka mbyll gojën të gjithëve duke duke bllokuar komentet në fotot e publikuara.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU