Sërish tension mes Meghan dhe Harry-t, princi urdhëron dukeshën

Sado perfekte të duket jeta e familjes mbretërore, edhe ata kanë probleme me njëri-tjetrin. Gjatë festimeve për ditëlindjen e mbretëresh Elizabeth, e gjithë familja...

FOTOT/ Heidi Klum, modelja e famshme pozon topless

Ajo është një supermodele gjermane që nuk ka frikë të tregoj figurën e saj mahnitëse. Por Heidi Klum të shtunën u paraqit topless teksa pastronte...

FOTOT/ Mrekullia Irina Shayk shkëlqen pas ndarjes, dorë për dorë me...

Ajo së fundi është ndarë nga i dashuri i saj për katër vite, Bradley Cooper. Dhe Irina Shayk kaloi pak kohë me shoqen e ngushtë,...

FOTO/ Kim Kardashian çmend Los Anxhelosin me veshjen e saj

Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat roze. Ajo çdo herë sjell nga një detaj, i cili nxjerr në pah...

FOTOT/ Ja uniforma e vajzës së Donald Trump në punë

Vajza e madhe e presidentit Donald Trump, Ivanka, është fotografuar ndërsa dilte nga shtëpia e saj, e veshur me shumë klas. Por, 37-vjeçarja ka guxuar...

(Fotot)Intervista/ Xhensila Pere: Ja pse i tremb meshkujt!

Miss, lojtare në “Big Brother”, kërcimtare apo aktore në klip që, në fakt, ambicie kryesore ka të jetë një femër e pavarur biznesi. Xhensila...

FOTOT/ Martesa lluksi e aktorit Gazmend Paja mbledh VIP-at e Estradës

Mbrëmjen e djeshme aktori Gaz Paja i dha fund beqarisë dhe lidhi kurorë me bukuroshen Ira Seferi. Pas ceremonisë së celebrimit që u mbajt në...

FOTOT/ Kjo është tifozja ruse që doli gjysmë-nudo në finalen e...

Kur të gjithë e kishin mëndjen tek finalja e Champions League, një tifoze ruse ka ndërprerë gjithçka. Modelja Kinsey Wolanski hyri në fushë gjysëm nudo,...

Moderatorja shqiptare flet hapur: S’dua një të dashur me 200 euro...

Moderatorja e njohur e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu, e ka thënë troç se do donte në krah një mashkull të realizuar, dhe që të...

FOTO/ ENCA habit me deklaratën vulgare: Do të thoja më puth...

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një ndër artistet më të preferuara të showbizit shqiptar. Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari...