Hëna e re/ Si do të ndryshojë energjia e çdo shenjë...

Dashi: Hëna e re ka shumë surpriza për të lindurit në shenjën e Dashit, sidomos për ata që janë beqarë të ‘’stazhionuar’’ prej kohësh. Një...

Ndahet nga jeta ish-banori i “Big Brother Albania”

Nje nga protagonistet e  Big Brother 1, Shkëlqim Brushulli është ndarë nga jeta pasi vuante nga një sëmundje e rëndë. Lajmin e ka bërë...

Çfarë do të bëjnë sot këta?

Vendimi i Partisë Demokratike sa i përket votimit të Vetting në seancën maratonë të së martës duket se është marrë. Në vija të përgjithshme,...

PROFIL/ Kush është Andi Toma, ish-drejtori që u arrestua mbrëmë dhe...

I hapen sërish telashe ish-drejtorit të Përgjithshëm të Rrugëve të vitit 2008-2013 (në kohën kur qeveriste PD) Andi Toma. Andi Toma ka qenë një...

FOTO/ Arben Malaj rikthehet në Partinë Socialiste

Në prezantimin e djeshëm të programit elektoral të PS-së në aktivitetin e mbajtur në Durrës, është parë edhe ish deputeti i PS-së, Arben Malaj....

FOTOT/ Kur femra arrin orgazmën më të mirë…

Fotografi Albert Pocej i ka kapur në aparat momentet kur femrat arrijnë pikën më të lartë të kënaqësisë fizike. Në një foto, një femër e...

VIDEO skandaloze në Tiranë/ Çifti kryen marrëdhënie në hyrjen e pallatit

Pamjet filmike të një çifti të rriturish, të cilët kryejnë marrëdhënie seksuale në hyrje të një pallati janë denoncuar ditën e sotme. Në to duken...

“Lleshi”/ Ç’thotë Kushtetuta dhe shkelja me ‘2 këmbët’ nga Presidenti Meta

Në të gjitha republikat parlamentare si Shqipëria, vullneti është i kryeministrit dhe ky vullnet verifikohet nga Parlamenti, ndërsa Presidenti ka vetëm 7 ditë kohë...

“Kjo është luftë midis sistemit dhe anarkisë. Meta, Berisha dhe Basha...

Avokati i njohur Spartak Njgjela me anë të një komenti në rrjetin social "Facebook", shkruan se vendimi i Metësështë shkatërrim i paramenduar i sistemit...

Ndërron jetë deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli

Deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli, ka nderruar jete ne nje spital ne Itali ku ishte shtruar prej disa kohesh. Ai u dergua me urgjencë jashtë...