“Burrat zgjedhin bibat”… A e ka me Arminën Sadija?

Gazetarja Iva Tiço ditën e djeshme publikoi një shkrim me titullin “Pse burrat zgjedhin “bibat”.

Shkrimi i cili u shpërnda gjerësisht në facebook ka marrë mesa duket edhe pëlqimin e ish bashkëshortes së Shkëlzen Berishës e cila nuk ka ngurruar ta shpërndajë në profilin e saj në facebook.

“Historia e jetës sime. Dikur më tha dikush se do më kishte bërë mirë “të luaja budallaqen”, por çdo gjë që nuk vjen natyrshëm duket false”, shkruan Sadije Berisha.

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha u nda nga Sadija pak vite më parë me të cilën kishte dy fëmijë, për tu lidhur me modelen dhe blogeren Armina Mevlani.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU