Braçe zv.kryeministër: Duartrokitja në sallë do të thotë më shumë se çdo gjë

Emri i Erion Braçes për zv.kryeministër u prit me duartrokitje nga socialistët.

Zv/ kryeministri i ri Erion Brace ka thënë për mediat fill pas përfundimit të mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste se detyrat që shtrohen tanimë përballë tij janë, ofrimi i shërbimeve në administratë për qytetarët dhe mos pagimi i tyre me asnjë qindarkë.

Teksa u pyet edhe për vlerësimin që i bënë kolegët e tij në mbledhjen e sotme, Brace u shpreh: Ajo duartrokitja në sallë do të thotë më shumë se cdo gjë tjetër. 

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU