Bebe Rexha: Nuk kam nevojë për mashkull…

Bebe Rexha është single dhe këtë fakt e tregon në çdo moment.

Ndërsa këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar arsyen pse ka vendosur të jetë vetëm.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ndërsa hyn në aeroplan dhe shkruan: “Nuk kam nevojë për një mashkull. I paguaj vetë të gjitha.”

Bebe ka zgjedhur që të jetë e pavaruar dhe të mos mbështet tek asnjë mashkull për të ndërtuar jetën e saj./a.ç

 

View this post on Instagram

 

I don’t need a man. Pay for it on my own. 💪🏼

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU