Barcelona kërkon shkëmbimin Malcom – Willian

Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin.

Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta e saj ishte refuzuar nga klubi anglez, transmeton Koha.net.

Sky Sports raporton se gjiganti katalunas nuk është dorëzuar për shërbimet e tij dhe ofron në shkëmbim Malcomin, i cili nuk ka arritur të përmbushë pritshmëritë që nga transferimi i tij në verë nga Bordeaux për rreth 42 milionë euro. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU