Barcelona humb 2-1 nga Levante në Kupën e Mbretit

Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit.

Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në minutën e 84-të nga penalltia.

Ndeshja e kthimit luhet në Camp Nou më 17 janar. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU