Asambleja e PS/ Ndryshimet në sekretariat, ja zëvendësimet dhe hyrjet e reja

Asambleja e PS ka zgjedhur drejtuesit e rinj të saj. Deputeti i Partisë Socialiste Bashkim Fino që sot do të mbajë një tjetër post brenda Partisë. Ai do të jetë nënkryetari i Asamblenë Kombëtare të PS-së, numri dy pas Taulant Ballës.

Ja lista:

Bashkim Fino zgjidhet nënkryetar i Asamblese Kombëtare të PS

Ulsi Manja dhe Ermonela Felaj zgjidhen anëtare të rinj të kryesisë së PS

Sekretar për organizimin Arben Pellumbi

Sekretare për Organizimin Elektoral, Blerina Gjylameti

Ermira Rusi zv e Blerina Gjylametit

Sekretar për burimet njerëzore, Senida Mesi

Ilir Beqja, Sekretar Digjital

Sekretar për Emigracionin, Laert Duraj

Sekretare e Bashkqrverisjes, Elisa Spiropali

Petro koci zv Sekretar i Bashkëqeverisjes

Sekretar per çeshtjet Zgjedhore, Bledi Çuçi

Sekretar për Marrëdheniet Nderkombetare, Teuta Vodo

Sekretar për Marrëdheniet me Mediat e Shoqeri e Civile, Alfred Peza

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU