Aksidenti/Shoferi turk del nga rruga në Rrogozhinë (Video)

Kamioni

 

 

 

 

 

 

 

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë. Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesit i mjetit, një shtetas turk.

Dyshohet se shkak i aksidentit mendohet është bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime të lehta dhe ka marrë mjekim. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore. (BW)

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

LAJMET E FUNDIT

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.