Aksident në Tepelenë, Benz-i bëhet copë-copë (FOTO)

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Uji i ftohtë- Tepelenë.

Një mjet tip Mercedes-Benz ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me mbrojtësen anësore e cila i ka hyrë makinës tej për tej.

Në momentin e aksidentit drejtuesi ndodhej i vetëm në makinë dhe është transportuar me urgjencë për në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje ndërsa po punohet për largimin e mjetit nga rruga. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU