Aksident në Elbasan, furgoni përfundon në lumin Shkumbin

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan.

Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit.

Deri në këto momente, nuk raportohet për persona të lënduar.

/a.r

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU