Aksident masiv në Lezhë, makina “fluturon” dhe merr përpara pesë të tjera

Gjashtë makina janë përfshirë në një aksident që është regjistruar gjatë natës në bulervardin ‘Gjergj Fishta’ në Lezhë.

Një automjet që po lëvizte me shpejtësi është përplasur me pesë mjete të tjera që ishin të parkuara në anë rrugës.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar por dëme të shumta materiale. Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes.

/a.rada

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU