Agron Duka i përvishet Dakos: Më vodhi votat në Durrës, por s’kisha ç’ti bëja

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se votat në Durrës janë vjedhur dhe ai i kishte parë vetë.

“Që Dako është përgjuar duke blerë dhe shitur vota, këtë e ka parë e gjithë Shqipëria, ama që janë vjedhur votat në Durrës, e kam parë edhe unë.

Kam kandiduar në Durrës dhe jam konflikuar, kam debatuar nga njerëz që janë marrë nga ky.

Sa i përkët punësimeve, nuk janë bërë punësime të njerëzve të zakonshëm, por janë bërë punësime të ushtarëve të bandave”, tha Duka.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU