A do të lirohen studentët që goditën kryeministrin? Ja përgjigja e Ramës (Video)

    Kryeministri Rama duket se e ka marrë me sportivitet dhe jo shumë seriozisht sulmin me vezë nga disa studentë.

    Teksa ka ka dalë nga selia, Rama është pyetur për sulmin dhe nëse do të kërkojë lirimin e studentëve, ndërsa përgjigja ka qenë me buzëqeshje duke e ‘injoruar’…

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=PzsYCkmzT8U

    S'KA KOMENTE

    PËRGJIGJU