Njihuni me dy “binjakët” biondë, Donald Trump e fazani i artë kinez

Kur mendonit se kishit dëgjuar çdo histori të mundshme për presidentin e sapozgjedhur të Amerikës, Donald Trump, një fazan i artë në Kinë e rikthen sërish në qendër të vëmendjes për shkak të “ngjashmërisë” së madhe që ka me manjatin.

Emri i fazanit është Little Red dhe është bërë kryefjala e rrjeteve sociale duke ironizuar presidentin më të ri të Amerikës, Donald Trump.

Ata “ngjasojnë” nga stili dhe ngjyra e flokëve.

Manjati është ironizuar në rrjetet sociale, duke e krahasuar me kanarinat, macet dhe personazhet vizatimore “funny”.
shqiptarja.com/d.i.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU