75-vjeçari, seks me dy prostituta (VIDEO)

Ata janë të famshëm në SHBA dhe njihen si “vigjilentët e prostitutave”.

Në qytetin e tyre, në Oklahoma, kanë filmuar me dhjetëra raste kur prostitutat bëjnë seks me meshkuj në ambiente publike.

Videot ia postojnë policisë dhe i hedhin online.

Në një rast, ata filmuan një 27-vjeçare, të quajtur Amanda Zolicoffer, teksa bënte seks me 75-vjeçarin Douglas Blansett.

Tashmë, sipas BBC, prostituta është dënuar me 1 vit burg.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU