Kim Kardashian pozon në një foto me babanë e saj… tranvestit (FOTO)

Kim Kardashian, e cilësuar si një nga femrat më të famshme në botë për shkak të bukurisë së saj, por mbi të gjitha edhe për shkak të të pasmeve të saj bombastike, ka për baba një njeri, i cili sot është një transeksual ose tranvestit.

Emri i tij është Bruce Jenner, i cili vetëm pak vite më parë u nda nga mamaja e Kim dhe vendosi të shndërrohej nga një mashkull në një tranvestit.

Gjithsesi, kjo nuk e ka penguar asnjëherë Kim Kardashian ta prezantojë si babanë e saj. Megjithatë kjo është fotoja e parë me babanë, që nga momenti që ai u kthye në tranvestit.

largea_kiim-babai-jpg1451807356

Gazeta Blic

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU