Video e kryebashkiakut me kokainë/ Reagon Balla: Nëse vërtetohet e neveritshme, dënimi të jetë i ashpër

Video e kryebashkiakut me kokainë/ Reagon Balla: Nëse vërtetohet e neveritshme, dënimi të jetë i ashpër

Negociatat/ Rama: Nëse Franca të kërkonte të futej në BE nuk do pranohej, gati për të hedhur hapin kundër KÇK-së

Negociatat/ Rama: Nëse Franca të kërkonte të futej në BE nuk do pranohej, gati për të hedhur hapin kundër KÇK-së

“Për momentin s’kemi unanimitet për negociatat”/ Presidenti i KiE: Fati i Shqipëria duhet të jetë në BE, 3 shtyllat e zgjerimit

“Për momentin s’kemi unanimitet për negociatat”/ Presidenti i KiE: Fati i Shqipëria duhet të jetë në BE, 3 shtyllat e zgjerimit

“15 mijë njerëz humbën shtëpinë nga tërmeti”/ Rama pas takimit me Michel: Europa s’do na lerë vetëm

“15 mijë njerëz humbën shtëpinë nga tërmeti”/ Rama pas takimit me Michel: Europa s’do na lerë vetëm

“I zhgënjyer që nuk u hapën negociatat me Shqipërinë”/ Sassoli: Është koha të ecim së bashku dhe të vazhdojmë të përparojmë

“I zhgënjyer që nuk u hapën negociatat me Shqipërinë”/ Sassoli: Është koha të ecim së bashku dhe të vazhdojmë të përparojmë

Negociatat dhe ndihma për tërmetin/ Rama ‘fluturon’ të hënën drejt Berlinit, takohet me Merkel

Negociatat dhe ndihma për tërmetin/ Rama ‘fluturon’ të hënën drejt Berlinit, takohet me Merkel

Padia për Haradinajn, flet Rama: Ramushi e ktheu shpifjen në pushkë që kur ka lënë pushkën

Padia për Haradinajn, flet Rama: Ramushi e ktheu shpifjen në pushkë që kur ka lënë pushkën

Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri flet për dialogun me opozitën në takimin e OSBE: Informuam ambasadorët për…

Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri flet për dialogun me opozitën në takimin e OSBE: Informuam ambasadorët për…

I dërguari i Trump ia thotë Vuçiç në sy në Beograd: Nëse nuk arrini marrëveshje me Kosovën, ne tërhiqemi

I dërguari i Trump ia thotë Vuçiç në sy në Beograd: Nëse nuk arrini marrëveshje me Kosovën, ne tërhiqemi

“Më fillon dita tërmet dhe mbaron tërmet”/ Rama në familjen Sula: Bëra një vjershë për karamelet Zana, por ishte e…

“Më fillon dita tërmet dhe mbaron tërmet”/ Rama në familjen Sula: Bëra një vjershë për karamelet Zana, por ishte e…

Lefter Alla do të bëjë testin e drogës, SPAK: Dorëzo kampion gjaku në laborator

Lefter Alla do të bëjë testin e drogës, SPAK: Dorëzo kampion gjaku në laborator

Pesë emra për kreun e “FBI-së shqiptare”, Kraja: Duam të përzgjedhim më të mirin

Pesë emra për kreun e “FBI-së shqiptare”, Kraja: Duam të përzgjedhim më të mirin

Vrau të riun tek “Astiri”, dëshmia e autorit: E kisha të afërm, por më shau nga motra

Vrau të riun tek “Astiri”, dëshmia e autorit: E kisha të afërm, por më shau nga motra

Kërkohej për vrasje, por fshihej në Tiranë / Policia arreston 27-vjeçarin francez

Kërkohej për vrasje, por fshihej në Tiranë / Policia arreston 27-vjeçarin francez

Po shkonin në shkollë, makina përplas tre nxënës në Lushnje

Po shkonin në shkollë, makina përplas tre nxënës në Lushnje

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Ndalohet kopjimi i materialit të publikuar!!