Zyrtare / Ledion Liço fejohet me trashëgimtaren e Top Channel (FOTO)

Viti i Ri 2016 ka ardhur gjithë surpriza për trashëgimtaren e Top Channel, vajzën e dytë tëDritan Haxhës. Pas ditëve të bukura që Sara ka kaluar së bashku me partnerin e saj në Maldive dhe Monte Carlo, çifti ka preferuar të zyrtarizojë lidhjen , duke e kurorëzuar me fejesë.

Vetëm pak orë më parë Sara ka postuar një foto ku tregon dorën e saj me një unazë rrëzëllitëse në gishtin e fejesës.

Duket se çifti i dashuruar po ndërmerr hapa të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre./who

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU