Zjarr në Gjirokastër, shkrumbohet magazina e mbushur me bar

Një zjarr i madh ka rënë pak minuta më parë në fshatin Hundkuq të Gjirokastrës.

Zjarri mësohet se po përhapet me shpejtësi ndërsa deri më tani ka djegur një objekt një katësh që shërben për grumbullimin e barit për bagëtinë në qender te fshatit.

3 zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po luftojnë me flakët

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU