Zbulohen fotot e nxehta të vajzës nga Elbasani që rrahu një djalë (GALERI)

Atë e kujtojmë për shkak të një sherri mes vajzash të ndodhur dsai kohë më parë në qytetin e Elbasanit.

Bëhet fjalë për videon e dhunshme ku Trejsi sëbashku me disa shoqe rrihnin një djalë të shkollës së tyre.

Por përmes këtyre fotove shohim sa seksi dhe në formë duket Trejsi Sejdini, e cila gjithashtu ka qenë konkurrente në “Miss Universe”. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU