Vret vëllanë në dasmën e motrës, momentet shokuese (VIDEO)

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Nidge të Turqisë ku dasma u kthye në mort.

Vëllai ka vrarë vëllanë me pistoletë teksa ai ishte duke kërcyer në dasmën e motrës së tyre.

Gjithçka është fiksuar nga një kamera. Në pamje duken çastet kur vëllai i madh Hasan Koyun ishte duke kërcyer.

Aty afrohet vëllai Ramazan Koyun i cili po qëllonte me pistoletë në ajër si formë festive.

Por, atij i shkrehet arma para se ta ngrinte mjaftueshëm lart dhe plumbi prek të vëllanë që mbetet i vdekur në vend.

Policia arrestoi pak pas ngjarjes Koyun.

/b.d

Vret vëllanë në dasmën e motrës, momentet shokuese on Vidnews.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU