Viti i Ri në Tiranë, Veliaj: Iku koha e zhurmës (FOTO)

Kryeqytetasit kanë pritur në shesh ardhjen e vitit 2016.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili e priti vitin e ri me qytetarët në sheshin Nënë Tereza, shkroi në Facebook se festimet shënuan ndarjet nga zhurmat e shashkave dhe i lanë vend spektaklit të fishekzjarrëve.

11

1 2

10

1 2 3 4 5 6 7 8 9

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU