Videoja duke qëlluar me armë zjarri, Stresi përfundon në gjyq

Dërgohet për gjykim çështja ndaj këngëtarit të njohur të muzikës rep, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin skenik “Stresi”.

Prokuroria e Tiranës ka dërguar dosjen në Gjykatë me akuzën e armëmbajtjes pa leje.

Stresi u zbulua nga një video që kishte postuar vetë në rrjetet sociale Facebook dhe Instragram, ku qëllonte me një armë Shotgan në ajër. Stresi u shoqërua në polici pas publikimit të videos dhe bërjes së saj mediatike, ndërsa është hetuar në gjendje të lirë.

Tashmë ai do të ulet në bankën e të akuzuarit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU