VIDEO+FOTO/ Striptistet lakuriq në borë dhurojnë spektakël në Durrës…

Qyteti i Duttësit u zbardh nga dëbora mbrëmjen e djeshme, një fenomen që nuk ndodhte prej të paktën 7 vitesh.

Me sa duket temperaturat e ulta nuk ihsin problem për këto vajza të nxehta që shihen në videon dhe fotot e mëposhtme.

Pas performancave në lokalet e natës, këto striptiste dolën në dëborë dhe dhuruan spektakël./a.m.

273443536271127

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU