VIDEO/ U ngatërrua me kamerieren e gabuar, i futi duart por shikoni çfarë i bën ajo

Një kamariere në Savannah, Gjeorgji u ngacmua seksualisht gjatë orarit të punës. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si një burrë i kap tek të pasmet kamarieres së quajtur Emelia Holden. 

Më pas 21 vjeçarja i kthehet burrit dhe e kap nga bluza duke e përplasur në mur e më pas ai rrëzohet mbi tavolinë. 

Policia u thirr në vendin e ngjarjes dhe arrestoi  menjëherë burrin pasi çdo gjë u pa nga kamerat e sigurisë së lokalit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU