VIDEO/ U mori burrat, gratë rrahin në mënyrë barbare dashnoren dhe e zhveshin në rrugë

Pamje të tmerrshme shfaqen në këtë video, e cila tregon një grup grash që po dhunojnë një zonjë e cila dyshohet se kishte lidhje me një burrë të martuar ose më shumë. Gruaja e veshur me një fustan në ngjyrë vjollcë, pohoi  se ishte shtatëzënë ndërkohë që kërkonte ndihmë nga kalimtarët për të ndaluar rrahjen.

Megjithatë, një grua që kishte veshur me taka të larta e godiste gruan në bark më këmbë dhe përpiqej t’i griste rrobat. Kjo video u shpërnda në internet në fillim të tetorit. Thuhet se është filmuar në një qytet kinez.

Të paktën pesë gra mund të shihen duke rrahur një grua të re në rrugë, ndërsa e godasin atë në fytyrë dhe i heqin rrobat.Gruaja që besohej se ishte e dashura e burrit të një prej grave në një moment bërtet: “Nuk mund të përballoj më. Jam shtatëzënë”. Por gratë nuk ndalojnë dhe tentojnë t’i heqin asaj rrobat e brendshme ndërsa ajo përpiqet të rezistojë. Nuk dihet nëse rrahja është konfirmuar nga ndonjë burim policor dhe nuk është e sigurt nëse zonja shtatzënë është dërguar në spital për t’u trajtuar

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU