VIDEO tronditëse/ Filmon shokun duke u mbytur (Kujdes! Pamje shqetësuese)

Një i ri është mbytur pasi nuk ka arritur të dal nga një lum pranë një ujëvare.
I riu shihet teksa hidhet në lum, por mbet aty pasi nuk di not, e gjithë kjo xhirohet nga shoku i tij i cili nuk kishte mundësi ta shpëtonte.

Ngjarja ka ndodhur në një fshat në Azerbejxhan, ndërsa pamjet tregojnë momentin nga hedhja e të riut në lum deri tek nxjerrja e trupit të tij nga zhytësit.

Pamje më poshtë janë të rënda dhe nuk preferohen të shikohen për personat nën moshën 16 vjeç./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU