VIDEO/ Të gjithë përloten, vajza i kushton këngën nënës së saj të ndjerë

X Factor prodhon gjithmonë talente dhe dhuron show të jashtëzakonshëm, sidomos në shtetin që lindi pra USA.

Në këtë video Ashly është një vajzë me talent të jashtëzakonshëm që performoi në X Factor me këngën “I will always love you”.

Por brenga e saj e jetës për të cilën këndoi këtë këngë ishtë vdekja e mamasë së saj që do ta kujtojë gjithë jeten.

Përformanca dhe historia e trishtë e këngëtares, bëri që të përlotet juria, njerëzit në sallë dhe jemi të sigurtë dhe ju që do e shikoni këtë video.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU