Video spektakolare, ja sesi ulet në breg avioni C-130 Hercules

Kjo është video më e fundit që po qarkullon në internet nga avioni ushtarak C-130 Hercules.

Dy pilotë e ulin mjeshtërisht atë në breg të detit dhe nisin sërish fluturimin ndërsa priten nga dhjetëra kolegë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU