VIDEO/ Si i kapi mat policia të fortët e Niklës

Dalin detaje të reja për superaksionin e zhvilluar sot në Nikël të Krujës. Për të kapur mat 6 të fortët e arrestuar sot, forcat speciale, RENEA dhe FNSH-ja kanë përdorur një truk të vogël. Që në orën 04.00 të mëngjesit në të gjithë zonën e Niklës janë fikur dritat. Kjo ka bërë që të fortët të izoloheshin në banesa e policia t’ju shkonte në derën e shtëpisë. raport.tv/ MA.ME

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU