VIDEO/ Shikoni si votojnë nga disa herë këta demokratë

Një prej kritikëve të ashpër të Bashës i cili bojkotoi zgjedhjet në PD, Astrit Patozi, ka publikuar sot dy video ku tregon se dy persona kane votuar njeri 3 here dhe tjetri dy here ne zgjedhjet per kryetarin e PD nje dite me pare.

Videot jane filmuar ne Vlore.

Duket se këto video tashmë do ngrenë shumë pipyetje për procesin.


WhatsApp Video 2017-07-23 at 13.42.20 by revistaime

WhatsApp Video 2017-07-23 at 13.42.20 (1) by revistaime

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU