VIDEO/ Shikoni se çfarë bën pitoni gjigand kur zihet ngushtë!

Kjo video tregon momentin kur një piton nxjerr nga stomaku i tij dy pula. Videoja është filmuar në një fshat në Kinë. Fshatari e kishte mbyllur gjarprin në një ambient të ngushtë dhe pitoni nxori nga stomaku i tij pulat në mënyrë që mund të shpëtonte, duke e bërë trupin e tij më të vogël.

Videoja është filmuar më 9 qershor në një banesë private në Meizhou, Guangdong. Fshatari pa se si zvarraniku gëlltiti pulat e tij dhe më pas mbylli kafazin ku mbaheshin pulat./ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU