VIDEO/ Rita Ora ndal makinën dhe përqafon reperin e njohur shqiptar

Mbrëmja e djeshme shënoi dhjetë vjetorin e pavarësisë së Kosovës. E për këtë festë ishte organizuar edhe një koncert madhështor me Rita Orën, ku paraprakisht në të njëjtën skenë perfomoi edhe reperi, Ledri Vula.

 

Me të përfunduar koncertin u nis menjëherë drejt aeroportit me nxitim shkaku i agjendës së ngjeshur. Por, këngëtarja gjatë shkuarje në aeroport e ka takuar këngëtarin, teksa i ka dhuruar edhe përqafim.

Në një video të siguruar nga Prive.al, këngëtarja me famë botërore shihet teksa nuk hyn në makinë pa e thirrur Ledrin të cilin e përqafon ngrohtë gjatë përshëndetjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU