VIDEO/ Reshjet intensive, Vlora ‘pushtohet’ nga uji

Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë ditës së sotme thuajse në të gjithë territorin e vendit, kanë krijuar probleme të shumta edhe në qytetin e Vlorës.

Shumë lagje dhe rrugë nën ujë. Bulevardi Vlorë-Skelë, lagja “Pavarësia”, lagja “29 Nëntori”, lagja “1 Maji”, Skela dhe shumë rrugë të tjera janë nën ujë nga reshjet e rëna pa pushim për gati 6 orë.

/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU