(VIDEO) “Reja magjike”, baleti hipnotizues i mijëra zogjve në ajër

Tridhjetë sekonda emocionuese. Videoja është filmuar ditën e Krishtlindjeve në Logronjo të Spanjës. Protagonistë të këtij baleti hipnotizues janë mijëra zogj që fluturojnë në grup dhe japin një spektakël që të mban frymën.
d.i.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU