VIDEO/ Rastësi fatkeqe?! Kap mat gruan me shokun e ngushtë

Një burrë në Kinë harroi aksidentalisht kamerën e ndezur në shtëpi dhe u trondit nga ajo çfarë pa më vonë. Në pamjet e regjistruara dukej gruaja prej 20 vitesh duke e tradhtuar me shokun e tij të ngushtë. Ai tha se e la kamerën në shtëpi pasi mendonte se ishte thyer.

Ndonëse videot janë zbuluar javën e kaluar, ngjarja ka ndodhur që në gusht të vitit 2016. Burri, i identifikuar si Mr.Yang tha se u divorcua nga gruaja menjëherë pasi pa imazhet. Videoja zgjat 1 minutë dhe tregohet një burrë tjetër që hyn në shtëpi dhe fillon të puthet e përqafohet me gruan.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU