VIDEO/ Policia i vjen në ndihmë një fëmije në vështirësi nga i ftohti

Prej disa ditësh vendi është ëprfshirë nga një mot i ftohtë me tepmeratura të pazkaonta që shkojnë disa gradë nën zero.

Strukturat shtetërore janë vënë në gadishmëri për përballimin e situatës. Ndërkohë, masa janë marrë edhe për strehimin e personave në gjendje rruge.

Policia ka gjetur në rrugë një fëmijë i cili ishte në vështirësi nga i ftohti.

Fëmija ndodhej në rrugë dhe u tranposrtua nga policia na banesën e tij./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU