VIDEO/ Përplasja mes bandave, i riu qëllon me pistoletë burrin që rrokulliset në asfalt

Ky është momenti tronditës kur anëtarë i një bande në Nju Jork qëllon me armë një person nga një grup tjetër rival me të.

Pamjet kur i riu qëllon 41 vjaçarin Salvatore Zottola janë shpërndarë nga  policia.

Zottola  qëllohet me armë në një rrugë afër kompleksit të tij të Bronksit rreth orës 6:30, ndërsa përpiqet dëshpërimisht për t’u larguar.

Njeriu i armatosur e ndjek atë pas makinës dhe hap zjarr disa herë në trupin e tij përpara se të vrapojë dhe të arratiset.

41-vjeçari u qëllua në kraharor dhe në dorë, por fatmirësisht i mbijetoi sulmit me armë.

Ndërkohë ai ka refuzuar të ndihmojë hetuesit, të cilët tani janë duke kërkuar informacione për të riu që qëlloi me armë, e për këtë arsye ata bënë publike momentin e sherrit.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU