VIDEO/ Ndalojnë ndeshjen dhe i presin flokët lojtarit sepse… çuditë e Arabisë Saudite

Një ngjarje krejtësisht e pazakontë ka ndodhur në futbollin e Arabisë Saudite. Një ndeshje në Arabinë Saudite është ndërprerë, për t’iu prerë flokët portierit. Kjo pasi modeli i tij i flokëve konsiderohej si anti-islamik.

Ndiqeni videon

https://www.youtube.com/watch?v=ucGPtSBXjs0

Lajmi.net

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU