VIDEO/ Momentet e tmerrit të 11-vjeçarit, përballë grabitësit sapo hyn në shtëpi…

Një 11-vjeçar ëhstë gjendur përballë një surprize aspak të këndshme kur yu kthye në shtëpinë e tij nga shkolla.

Ai sapo u fut në banesë u gjend ëprballë grabitësit. Ngjarja u regjistrua në Ëayne të Neë Jerseyt dhe gjithçka u regjistrua nga kamerat e sigurisë.

Vogëlushi Allan Shneydernann e kupton se brenda shtëpisë së tij ishte dikush tjetër përveç tij.

Ai e vuri re se pas derës së dollapit në dhomë ishte fshehur një person. “Mënyra se si po më shihte më trembi shumë, s’dija çtë bëja dhe vrapova menjëherë jashtë”- tregoi më vonë 11-vjecari.

Policia arrestoi hajdutin pak orë më vonë, i cili banonte aty pranë familjes së Alan-it./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU