VIDEO/ Luana Vjollca ‘çmend’ Luan Ramën e LSI-së

Kampi i të rinjve të Lëvizjes Socialiste për Integrim ka nisur edhe për këtë vit në Jalë, aty ku edhe aktivistët e rinj mblidhen për të kaluar disa ditë ndryshe. Pas mbrëmjes së djeshme ku edhe pse shi, deputetët e LSI-së ia kanë marrë valles, festa ka vazhduar edhe ditën e sotme.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale shohim deputetin Luan Rama duke kërcyer nën ritmet e këngës “Mi dhe flakë mallit tim’, këngës më të fundit të Luana Vjollcës. Rama duket i rrethuar nga deputetë të tjerë dhe nga të rinjtë aktivistë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU