VIDEO/ Lojërat e fatit, e vërteta ndër vite dhe sot

Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj ka shpërndarë një video në rrjetin social Facebook për të sqaruar skemën e Lojërave të Fatit.

“Ja e vërteta ndër vite dhe sot, e Lojërave të Fatit.

Nga 1 Janari 2019, kazinotë elektronike do të spostohen jashtë zonave urbane!”,shkruan Ahmetaj teksa përcjell materialin e mëposhtëm.

a.c

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU