VIDEO/ Kur peshqit dalin në asfalt…

Sigurisht që këta shoferë nuk e prisnin të bllokoheshin në rrugë nga kalimi nga njëra anë në tjetrën e disa peshqve salmon.

Dy shoferët kanë filmuar gjithçka ka ndodhur në Skokomish Valley Rd në Washington.

Shirat e rrëmbyeshëm që kanë rënë ditëve të fundit kanë bërë që lumi të dalë nga shtrati dhe bashkë me të edhe peshqit, të cilët janë ‘ngjitur në rrugë’, duke ngadalësuar trafikun./a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU