VIDEO/ Kthehet me indietro në mes të autostradës tek mbikalimi i Kamzës

Kjo video tregon momentet kur një shofer, së paku Iipapërgjegjshëm është “kujtuar” se duhej të futej tek kthesa në krahun e djathtë në mes të autostradës.

Por mesa duket për të nuk ka patur problem, pasi ka ndaluar dhe ka nisur ti japë makinës me indietro.. duke u bërë kështu një burim I sigurt aksidenti.

Video është postuar nga HDARR në Facebook dhe ka ndodhur në hyrjë të mbikalimit në Kamëz./java/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU