VIDEO/ Imami Elvis Naçi: E keqja nis me femrat. Të bëjnë hajdut sepse duan para dhe mbaron me drogën

Imami i njohur Elvis Naçi ka bërë disa deklarata mbi femrat, të cilat kanë shkaktuar debate të shumta në media.

Ai thotë se femrat duan vetëm para dhe janë fajtore, pasi shtyjnë meshkujt drejt vjedhjeve.

Sipas imamit, femrat të bëjnë hajdut dhe të shtyjnë drejt 1001 zullumeve, që të shkatërrojnë si individ.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU