VIDEO/ Gruaja me okllai në dorë ndalon trafikun… kap burrin në makinë me të dashurën

Një rradhë e gjatë makinash është krijuar pasi në mes të rrugës, një femër, duke bërtitur dhe sharë, ka ndaluar një makinë të kuqe. Kështu, rradha e makinave ka vazhduar të tejzgjatet në një qytet të Kolumbisë. Më pas kjo vajzë asistohet edhe nga një grua në moshë, e cila i jep një okllai.

“Problemi” qëndron në faktin se kjo vajzë e re ka kapur burrin e saj në flagrancë me të dashurën. Mesa duket burri është treguar i pakujdesshëm dhe e ka nxjerrë dashnoren për xhiro… duke mos e ditur se çfarë do ta priste më pas.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU