(Video) Gjarpri e kafshon në gji modelen derisa ajo po bënte skena seksi

Në këtë klip, vajza e veshur me fustan mjaftë të hapur te gjinjtë, fillon të bëjë skena seksi derisa e mban një gjarpër në duar. Shihet se nuk po i frikësohet gjarprit aspak, pasi e ledhaton dhe e afron te goja e saj – e lëpin me gjuhë., shkruan DailyStar. Menjëherë pas kësaj skene, gjarpri e kafshon atë në gjinjtë që veçse i kishin dalë jashtë.

Shikojeni videon:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU